ul. Powstańców Śląskich 71 44-200 Rybnik

O nas

Hurtownia Wantuła istnieje na rynku od 1992r. Jest to firma jednoosobowa, której właścicielem jest Mirosław Wantuła zamieszkały w Golasowicach.
Na początku działalności siedziba firmy mieściła się w Golasowicach, od 2002 r hurtownia ze względów logistycznych i ergonomicznych mieści się w Rybniku, w której zatrudniamy ok. 50 osób.
Obszar naszego działania jest dość rozległy, ponieważ obsługujemy klientów całego województwa śląskiego a także część woj.opolskiego.
Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak : Ustronianka, Nałęczowianka, Muszynianka, Muszyna Zdrój, Cisowianka, Żywiec Zdrój, Kinga Pienińska, Maspex, Cymes,  Rolnik, Ankor, Red-bull, Las-vegas,Bi-fix, Malwa, Oshee, Blue Lemon, Sante, Kares (karma), Jurajska, Sady Wincenta, Kuracjusz Beskidzki, Nestle Aquarel, Pińczów, Tymbark, Kubuś, WD,Skwierzyna, Energetyk XL.
W naszej ofercie znajdują się soki, napoje, wody, przetwory, herbaty i wiele innych. Naszymi klientami są hurtownie, sklepy, gastronomia, zakłady pracy i szkoły.
Mamy nadzieję, że oferta nasza będzie spełniać Państwa oczekiwania i w najbliższym czasie nawiążą Państwo z nami współpracę, czego Państwu i nam życzymy.